Kabelcross bij Stal ´t Kabel

Vrijdag 13 juli 2018

Op 20, 21 en 22 juli staat Stal ´t Kabel in het teken van eventing, dan vindt de Kabelcross plaats op ons mooie crossterrein!

Lees hieronder het reglement voor uitleg en de wijze van betalen inschrijfgeld.

/inc/media/content/2018/20180516_eventingweekend_regelement.pdf

UPDATE!! De startlijsten voor aankomend weekend kun je hieronder vinden!

Lees nog even goed het reglement door voordat je komt. Bij springen en crossen is naast je cap ook het dragen van een bodyprotector verplicht. Paarden beenbescherming omdoen, kalkoenen indien nodig; ondergrond is droog en hard.

Parkeren op aanwijzing personeel/ bordjes, parkeergelegenheid op weide achter de manege.

Indeling training vrijdag 20 juli, opstappen in de buitenbak.

1500 

Manon van den Berg

 

1800 

Ingrid Boekkamp

Jessie

 

Fenna Mooij

   

Marjon Bachra

Star

 

Joyce Jonk

     

Oscar Fickel

Connery

 

Yvonne Schravenhoff

   

Genevieve Doeswell

Luciano

 

Marisa Zwartjes

   

 

 

               

1600 

Kaylee Obrebski

 

1900 

Amber B

 

Fleur

 

Lynsey Obrebski

   

Fleur B

 

Pippa

  Tessa Sprunken    

Jasmijn P

 

Contra

       

Maxime P

 

Flash

       

Faye Lynn Zwaneveld

GoldFlame

               

1700 

Sanne Veerhuis

 

2000 

Zonder instructie

 
 

Daniëlle Kea

   

Martina v Taarling

 
 

Marjolein Peletier

   

Myrthe v Steen

 
 

Marjolein Van den Eshof

 

Maaike Wouda

 

 

Zaterdag 21 juli oefencross

Check het parcours van de oefencross op zaterdag hier:

https://nl.mycoursewalk.com/coursewalks/13187?unlisted_id=3e91b4f2b5

 

Startlijst KabelCross Oefencross 40-60cm zaterdag 21 juli      
        Starttijden      
# Ruiter Paard Ronde Springen Cross   Afstand 1700m
1 Marie-Louise Scholten  Daulann 1/2 1300 1315   Snelheid 425m/min
2 Sanne Veerhuis Dreamer 1/2 1305 1320   Optimale tijd 4.00min
3 Jennifer Wijfjes Dinant 1/2 1310 1325   Tijdlimiet 8.00min
4 Marie-Louise Scholten  Daulann 2/2   1330      
5 Sanne Veerhuis Dreamer 2/2   1335      
6 Jennifer Wijfjes Dinant 2/2   1340      
7 Naomi vd Sande Tommie 1/2 1330 1345      
8 Kaylee Obrebski Joey 1/2 1335 1350      
9 Lynsey Obrebski Balou 1/2 1340 1355      
10 Naomi vd Sande Tommie 2/2   1400      
11 Kaylee Obrebski Joey 2/2   1405      
12 Lynsey Obrebski Balou 2/2   1410      
13 Kim Schindeler Master 1/2 1400 1415      
14 Femke Turk Ilex 1/2 1405 1420      
15 Michelle Louman Faranebel 1/2 1410 1425      
16 Kim Schindeler Master 2/2   1430      
17 Femke Turk Ilex 2/2   1435      
18 Michelle Louman Faranebel 2/2   1440      
19 Kedi Glebbeek Arvalon 1/1 1430 1445      
20 Wendy Schindeler Salliantha 1/1 1435 1450      
21 Birte Iking Tipperary 1/1 1440 1455      
22 Esmee Boers Suzie 1/1 1445 1500      
                 
                 
Pauze en ombouwen parcours      

 

Startlijst KabelCross Oefencross 60-80cm zaterdag 21 juli      
        Starttijden      
# Ruiter Paard Ronde Springen Cross   Afstand 1700m
30 Marie-Louise Scholten  Capone 1/2 1515 1530   Snelheid 450m/min
31 Merel Iking Sonaco 1/2 1520 1535   Optimale tijd 3m47s
32 Anouk vd Zanden Kyra 1/2 1525 1540   Tijdlimiet 7.00min
33 Marie-Louise Scholten  Capone 2/2   1545      
34 Merel Iking Sonaco 2/2   1550      
35 Anouk vd Zanden Kyra 2/2   1555      
36 Yvonne Schravenhoff Djumper 1/2 1545 1600      
37 Monique Neukerk Travis Painted Avalanche 1/2 1550 1605      
38 Phaedra Smit Vico JB 1/1 1555 1610      
39 Yvonne Schravenhoff Djumper 2/2   1615      
40 Monique Neukerk Travis Painted Avalanche 2/2   1620      
41 Raquel de Gouveia Bart 1/1 1610 1625      
42 vrij   1/2 1615 1630      
43 Oscar Fickel Connery 1/2 1620 1635      
44 Daantje Bos Methar 1/2 1625 1640      
45 vrij   2/2   1645      
46 Oscar Fickel Connery 2/2   1650      
47 Daantje Bos Methar 2/2   1655      
48 Maaike Wouda Siera 1/2 1645 1700      
49 Licha Bax Robinson 1/2 1650 1705      
50 Annika Volder Gaudi 1/2 1655 1710      
51 Maaike Wouda Siera 2/2   1715      
52 Licha Bax Robinson 2/2   1720      
53 Annika Volder Gaudi 2/2   1725      
54 Marjolein vd Eshof eigen paard 1/2 1715 1730      
55 Joyce vd Putten Jady 1/2 1720 1735      
56 Kayleigh Stravers Haddaway   1725 1740      
57 Marjolein vd Eshof eigen paard 2/2   1745      
58 Joyce vd Putten Jady 2/2   1750      
59 Kayleigh Stravers Haddaway     1755      
                 

 

Voorlopige startlijst KabelCross manegeteams zondag 22 juli

# Team Dressuur      Springen Cross      
    F5 versie A, 2016     1330 Crossterrein verkennen te paard 4 combinaties      
1 Tricolore 1200   Esther 1315 Marie-Louise 1345 India      
2 The Funnies 1 1207   Milan 1320 Rose Belle 1355 Suus      
3 Team Fl.Am.El 1215   Elin 1325 Fleur 1405 Amber      
4 The Funnies 2 1222  Thanysha 1330 Natasja 1415 Elisa      
       

Verhogen parcours

  Verhogen parcours        
    F8 versie A, 2016     1430 Crossterrein verkennen te paard 4 combinaties      
5 De Hammetjes 1230   Ben 1340 Noortje 1445 Fleur      
6 The Bald & The Beautiful 1237   Sandra 1345 Cor 1455 Alexia      
7 de Dumpers 1245   Esmee 1350 Bryan 1505 Kedi      
8 The Funnies 3 1252   Sharon 1355 Lisa 1510 Thanysha      
            1540 Crossterrein verkennen te paard 4 combinaties      
9 The Gucci Gang 1300   Lotte 1400 Susanne 1555 Diaz      
10 The Funnies 4 1307   Lisa 1405 Thanysha 1605 Rose Belle      
11 The Cool Fighters 1315   Georgine 1410 Jessica 1615 Tessa S      
12 De Vliegende Zandhappers 1323   Nynke 1415 Tessa 1625 Oscar      

 

                                                              PRIJSUITREIKING 17.00 UUR!

 

 

               

 

 

 

 

Deze training op 20 juli is voor de ruiters met eigen paard of pony een mooie voorbereiding op de oefencross op 21 juli!

De oefencross op 21 juli voor ruiters met eigen paard of pony:

 

Zoek je superteam bij elkaar en ga de uitdaging aan tijdens de SGW manegeteams!