definitieve startlijsten FNRS 27 en 28 januari

Hier kun je de definitieve startlijsten voor de FNRS 27 en 28 januari vinden. 

Check goed je starttijd, er zijn wijzigingen!

Heel veel plezier en succes allemaal!

 

Info voor alle startende ruiters:

- 1 uur voor starttijd melden bij secretariaat i.v.m. inlopen.

- Startgeld betalen voor dat je start, €15,00

- Theorie examen (derde keer even proef) wordt boven in de kantine afgenomen voor het rijden van de proef.

- Paarden invlechten en ruiters rijden in wedstrijdtenue.

- De laatste ruiter op de pony vlecht uit.

- Volg altijd de aanwijzing van de ringmeester op, eerste ruiter op de pony rijdt maximaal 15 minuten los.

- Zelf de mest opruimen van je pony.

- Prijsuitreiking vindt tussentijds plaats in de kantine na elke categorie.

- Publiek is van harte welkom, maar ouders blijven niet in de rijbaan staan tijdens inrijden!

-Check bij de ringmeester of de wedstrijd op tijd loopt en hoe laat je kunt opstappen.

-Let op: je moet zelf een lezer regelen!

 

Zaterdagavond

  Versie B    
  F9    
19:00 Lotte van Egmond Evita  
  EquiTalentPlan    
19:07 Nevine Zoetebier Sproet F8
19:14 Sophia Shekem Royal F10
19:21 Pascalle Hobo Sparkey F8
19:28 Renske Blok Snorrie F5
19:35 Jasmijn Lak Jip F5
19:42 Dominique Koelewijn Dunya F9
  F7    
19:49 Leonie vd Linden Royal  
19:56 Tessa Spek Sparkey  
20:03 Linda Vroegindeweij Contra  
20:10 Jessica Fiege Joris  
20:17 Kirsten Evers Sparkey  
20:24 Amber vd Weijden Abellamy  
20:31 Anne Ketting Sproet  
  F8    
20:38 Zoey Mulder Goldy  
20:45 Anne Rijbroek Abellamy  
20:52 Charlie de Jong Broes  
  F9    
20:59 Elsa Docter Wastrona  
21:06 Saar Berkhout Abellamy  
21:13 Kayleigh Samuels Broes  
  F11    
21:20 Nienke Snoek Goldy  
       

 

Zondag

  Versie B  
  F4  
10:00 Pien Hardeman Abellamy
10:08 Yara Koster  Snowy
10:16 Frederique Troupin Royal
10:24 Isis Groot Joris
10:32 Dean de Jong Snowy
  F6  
10:40 Fayen Giesbers Evita
10:48 Izzie Vonhoff Jack
10:56 Milou Vermeer Sproet
11:04 Fay Muller Evita
  F5  
11:12 Sidney Balk Theo
11:20 Kelly van Dijk Sparkey
11:28 Romy Vermeer Sproet
11:36 Quinten Bokhorst Theo
  F3  
11:44 Charyssa van Marsbergen Goldy
11:53 Yörn Pherai Royal
12:02 Tycho Hinderks Joris
12:11 Loïs Vogel Goldy
12:20 Keet Hobo Flash
12:29 Kiki vd Doe Sparkey
12:38 Jessie Gaddab Nena
12:47 Lizz Ramp Snorrie
12:56 Isabelle Huisman Dunya

 

Jurywissel en pauze

  Versie B  
  F2  
13:10 Elize Bruning Flash
13:19 Frederique Koenen Snowy
  F4  
13:28 Daniëlle Thomas Abellamy
13:36 Bo Ulijn Sproet
13:44 Anne Roos Snowy
13:52 Hollie Claes Snorrie
14:00 Sofie Leuven Royal
14:08 Isabel van Deventer Goldy
14:16 Catheleijne Koenen Snorrie
  F10  
14:24 Indy Termaat Jip
  F5  
14:32 Anouk Bakker Goldy
14:40 Zee van Vuuren Flash
14:48 Vivienne vd Vleuten Sparkey
14:56 Bente-Sophie Andreae Contra
15:04 Olivia Oey Flash
15:12 Nova Tibbe Nena
15:20 Reva de Geus Abellamy
15:28 Syenna Cyrus Sproet
15:16 Rosella Bindervoet Dunya
15:44 Quinn Hillebrand Bolero