Definitieve startlijsten FNRS 11 en 12 juni

Als je voor het eerst meerijdt, kun je hier handige informatie vinden:

https://www.stalhetkabel.nl/wedstrijden/beginnen-met-f-proeven-rijden-op-de-manege/

Algemene info voor elke startende ruiter:

- 1 uur voor starttijd melden bij secretariaat i.v.m. inlopen.

- Startgeld betalen voor dat je start, €12,50.

- Theorie examen (derde keer even proef) wordt boven in de kantine afgenomen voor het rijden van de proef.

- Paarden invlechten en ruiters rijden in wedstrijdtenue.

- De laatste ruiter op de pony vlecht uit.

- Volg altijd de aanwijzing van de ringmeester op, eerste ruiter op de pony rijdt maximaal 15 minuten los.

- Zelf de mest opruimen van je pony.

- Prijsuitreiking vindt tussentijds plaats in de kantine na elke categorie.

- Publiek is van harte welkom, maar ouders blijven niet in de rijbaan staan tijdens inrijden!

-Check bij de ringmeester of de wedstrijd op tijd loopt en hoe laat je kunt opstappen.

-Vrijdagmiddag verschijnt de definitieve startlijst online, check altijd of er wijzigingen zijn!

-Let op: je moet zelf een lezer regelen!

Zaterdagavond

  Versie B    
  ETP    
19:00 Amy Meerbeek Bolero F6
19:07 Lotte van Egmond Champion F7
19:14 Sophia Shekem Sproet F7
19:21 Elsa Docter Cordiana F7
19:28 Indy Schuurman Jip F12, nw proef
  F8    
19:35 Elies de Visser Star  
19:42 Luna van Joolen Royal  
19:49 Britt Kaslander Abellamy  
19:56 Tischa van Ringelenstein Jip  
  F7    
20:03 Senna Casteleijn Contra  
20:10 Saar Berkhout Bolero  
20:17 Kayleigh Samuels Contra  
20:24 Yoran vd Berg Snorrie  
20:31 Indy Termaat Fleur  
20:38 Dominique Koelewijn Cordiana  
  F6    
20:45 Anne Rijbroek Abellamy  
20:52 Julia Jochems Sproet  
  volwassenen    
20:59 Anne Marie Jonker Abellamy F3
21:06 Miranda Kaslander Champion F6
       

Zondag

  Versie B  
  F5  
09:30 Anne Ketting Joris
09:38 Zoey Mulder Jackie
09:46 Isa vd Vlugt Abellamy
09:54 Charlie de Jong Joris
10:02 Zoe Moetwil Goldy
  F3  
10:10 Leslie Berkhout Abellamy
10:19 Sarah Kroon Snowy
10:28 Amy Moetwil Goldy
10:37 Danielle Thomas Suzie
10:46 Quinn Hillebrand Snowy
10:55 Elise Pacros Goldy
11:04 Alicja Bouman Suzie
11:13 Frederique Troupin Sparkey
11:22 Jasmijn Lak Dunya
11:31 Austin Wokke Nena
11:40 Lieke van der Schaft Sparkey
11:49 Maylin Korthals Flash
  F4  
11:58 Elvie Vonhoff Contra
12:06 Feline Verlaan Sparkey
12:14 Isa Waardenburg Flash
12:22 Amber vd Weijden Sproet
12:30 Jessica Fiege Contra
12:38 Izzie Vonhoff Fleur
12:46 Stan van Rijnsoever Sproet
     
12:54 Jurywissel & pauze  

 

 

  Versie B  
  F4  
13:00 Quinten Bokhorst Abellamy
13:08 Alyssa Evers Champion
13:16 Rosalie van Rooijen Joris
13:24 Marte Koomen Snowy
13:32 Fay Muller Joris
13:40 Tessa Spek Snowy
13:48 Tessa van Deutekom Suzie
13:56 Claudia Bokhorst Nena
14:04 Maud Aangeenbrug Suzie
  F9  
14:12 Amber Markwat Snorrie
  F3  
14:21 Vivienne vd Vleuten Nena
14:30 Romy Vermeer Suzie
14:39 Vittoria Loonstra das Neves Snorrie
14:48 Olivia Oey Nena
14:57 Kelly van Dijk Sproet
15:06 Milou Vermeer Snorrie
15:15 Marin van der Sluis Joris
15:24 Mila Boomars Snowy
15:33 Nova Tibbe Goldy
15:41 Lynn Jansen Harry
  Korte pauze  
  F5  
16:00 Elles van Pelt Contra
16:08 Pascalle Hobo Goldy
16:16 Leonie van der Linden Harry
16:24 Noa de Ruiter Fleur
16:32 Nevine Zoetebier Sparkey
16:40 Justine Jansen Amigo (ep)
16:48 Kirsten Evers Fleur