Startlijst

- 1 uur voor starttijd melden bij secretariaat i.v.m. inlopen.

- Startgeld betalen voor dat je start, €12,50.

- Theorie examen wordt boven in de kantine afgenomen na het rijden van de proef.

Zaterdagavond 9 juni

F9 VERSIE B  
19:00 Bobby van der Raad Bolero
19:07 Senna Graner Contra
19:14 Georgine Verhoeven Aatje
F6    
19:21 Ingrid Duyvelshoff Abellamy
19:28 Lisa van der Post Goldy
F5    
19:35 Simone Hage Aatje
19:42 Isabel Snijders Abellamy
19:49 Elisa van Delft Zoë
F8    
19:56 Loulou Bosse Cosman
20:03 Kyra Rozendaal Treffer
20:10 Monica Hoogenboom Zoë
20:17 Noortje Ham Bolero
F7    
20:23 Danica Hoogenboom Luciano
20:30 Sanne Oosterhof Star
20:37 Indy Schuurman Goldy

Zondag 10 juni

F3      
9:00 Luna van Joolen Goldy  
9:08 Lisa Riphagen Gaudi  
9:16 Laura de Haas Goldy  
9:24 Elsa Docter Sylvester  
9:32 Dominique Koelewijn Fleur  
9:40 Fleur Boekkamp Pippa  
9:48 Amy Meerbeek Fleur  
9:56 Syenna Groen Snowy  
10:04 Josie van Driel Fleur  
10:12 Lika Schutte Rocky  
10:20 Nikki Schmidt Snorrie  
10:28 Eva van der Wal Rocky  
10:36 Joyce van delden Cosman  
10:44 Jan-Willem Koelewijn Nena  
10:52 Joey de Vries Abellamy  
11:00 Amy Oostdam Jessie  
11:08 Emma Groskamp Joris  
11:16 Floortje van Ruiten Jessie  
11:24 Serena Adjibolo Joris  
11:32 Seven Spierenburg Puck  
11:40 Rosalie van Hees Flash  
11:48 Amber Markwat Puck  
F6      
11:56 Sanne Blankenzee Fleur  
12:04 Nova Schoo Puck  
12:12 Maudy Kerkheide Goldy  
       
  Talententeam    
12:20 Celeste Schoone Contra F3
12:28 Isis van den Burg Cosman F4
12:36 Naomi Savarese Nena F5
12:44 Ben Ham Gaudi F9
12:52 Tischa van Ringelenstein Snowy F5
13:00 Tessa Huisman Connery F11

JURYWISSEL

F9    
13:15 Nynke Florisson Bolero
F4    
13:23 Britt Kaslander Joris
13:31 Dilan Visser Baily
13:39 Romy Bakker Harry
13:47 Amber Boekkamp Pippa
13:55 Fleur Wempe Contra
14:03 Eveline Bloem Cosman
14:11 Dünya van Kooten Contra
14:19 Elies de Visser Rocky
14:27 Amber van den Brink Goldy
14:35 Claire Corveleijn Rocky
14:43 Daniek Burger Snowy
F5    
14:51 Lotte Brink Goldy
14:59 Danique Valkenhoef Snowy
15:07 Amy van Ringelenstein Fleur
15:15 Hester van den Heerik Suzie
15:23 Demi Bakker Snorrie
15:31 Kim Nieuwenhuizen Joris
F2    
15:39 Louise van Dorsten Aafke
15:47 Indy Elleman Joris
15:55 Sophie Reekers Flash
16:03 Angelina Langelaar Jessie
16:11 Kirsten Lagerwerf Flash
16:19 Isa Roubos Contra
F1    
16:27 Saar Berkhout Flash
16:35 Milou van der Wal Cindy
16:43 Lotte van Egmond Snowy
16:51 Jayce Reinhart Pippa

 

 

Regelement FNRS proevendagen

Om ieder geheugen nog even op te frissen hebben wij de regels voor de proevendagen nog even voor jullie op een rijtje gezet:

  • Een uur van te voren aanmelden en betalen bij het secretariaat en daarna bij de ringmeester melden. Deze vertelt je hoe laat je op je pony mag en of en hoe lang je mag inrijden.
  • De pony’s mogen gepoetst en ingevlochten worden, maar de manen en staart mogen NIET geknipt worden!
  • Er wordt gereden met de grijze dekjes met het Stal ‘t Kabel logo, of met een eigen wit dekje. Wij hebben geen witte dekjes meer.
  • De laatste ruiter op de pony vlecht de pony uit.
  • Je mag als 1e ruiter losrijden in de buitenbaan (max. 20 min.)
  • Zoveel mogelijk je mest opruimen op het erf en in de rijbaan.
  • Voor de F1 + F2 regelen wij lezers, vanaf F3 moet je zelf een lezer regelen.
  • Tenue: witte rijbroek, rijjasje, witte handschoenen, haar netjes in een knot.
  • Geen ouders etc. in de buitenbaan blijven staan i.v.m. onrust in de baan.