Definitieve startlijst FNRS 20 juni 2021

Vrijdag 18 juni 2021

FNRS proeven do’s & dont’s

  • Invlechten mag, maar hoeft niet persé
  • 1 ouder/begeleider per ruiter mee voor hulp/lezen van de proef
  • 45 minuten à 1 uur van tevoren aanwezig i.v.m. pony verzorgen, betalen en losrijden
  • Er worden gewoon theorietoetsen afgenomen!
  • Na de proef en eventueel afzadelen/uitknotten meteen naar huis gaan
  • Secretariaat voor aanmelden en betalen zal in de kantine zijn, (liefst pin betalen) maar de horeca is nog steeds gesloten.
  • Geen prijsuitreiking op de dag zelf
  • Uitslagen communiceren we op de website
  • In de loop van de week zullen we de gewonnen medailles en rozetten uitdelen tijdens de lessen en ook de paspoorten en protocollen worden dan klaargelegd.

Het buitenterras is geopend voor een drankje/hapje!

  • Houd 1,5 m afstand en draag een mondkapje!
  • Volg de aangegeven looproute!
  • Volg aanwijzingen van personeel op!
  • ..we maken er met elkaar een aangepaste, maar mooie dag van!

VERSIE B

    Versie B    
    ETP    
1 09:30 Danique van Valkenhoef Sparkey F8
2 09:38 Job van Weeren Cordiana F8
3 09:46 Indy Schuurman Theo F10
4 09:54 Larissa Evers Champion B, proef 4
5 10:02 Louise van Dorsten Sproet F6
    F4    
6 10:10 Mescha Verkes Champion  
7 10:18 Noa de Ruiter Sproet  
8 10:26 Pascalle Hobo Goldy  
9 10:34 Zoe Moetwil Snowy  
10 10:42 Rosella Bindervoet Goldy  
11 10:50 Elles van Pelt Snowy  
12 10:58 Amber van der Weijden Flash  
13 11:06 Charlie de Jong Fleur  
14 11:14 Sam Blom Abellamy  
15 11:22 Caitlyn Persaud Fleur  
16 11:30 Zoey Mulder Contra  
         
    F3    
17 11:38 Lisa Koopman Fleur  
18 11:46 Quinten Bokhorst Contra  
19 11:54 Liv van Londen Snorrie  
20 12:02 Claudia Bokhorst Nena  
21 12:10 Feline Verlaan Joris  
22 12:18 Sidney Balk Nena  
23 12:26 Stan van Rijnsoever  Joris  
24 12:34 Frederique Verhagen Nena  
25 12:42 Reva de Geus Joris  
26 12:50 Gallyon Verhoosel Sparkey  
         
         
         
         
         
  13:00 Jurywissel & pauze    
         
    F8    
27 13:15 Amber Markwat Contra  
28 13:23 Maudy Kerkheide Abellamy  
    F7    
29 13:31 Luna van Joolen Ferrari ep
30 13:39 Eva van der Wal Zoe  
    F4    
31 13:47 Anne Ketting Flash  
    F3    
32 13:55 Jonna Hiep Goldy  
33 14:03 Sarah Kinkel Flash  
34 14:11 Izzie Vonhoff Goldy  
35 14:19 Isabelle vd Water Flash  
36 14:27 Isa vd Vlugt Snowy  
37 14:35 Tessa van Deutekom Suzie  
38 14:43 Nevine Zoetebier Snowy  
39 14:51 Leonie vd Linden Suzie  
40 14:59 Isa van Waardenburg Pippa  
    F5    
41 15:07 Julia Jochems Suzie  
42 15:15 Sophia Shekem Pippa  
43 15:23 Senna Casteleijn Joris  
44 15:31 Indy Termaat Abellamy  
45 15:39 Milou vd Wal Luciano  
46 15:47 Amy Meerbeek Bolero  
47 15:55 Esmee van Stijn Champion  
48 16:03 Saar Berkhout Bolero  
    F6    
49 16:11 Britt Kaslander Champion  
50 16:19 Eveline Bloem Bolero  
51 16:27 Kayleigh Samuels Fleur  
52 16:35 Indy Elleman Star  
53 16:43 Dominique Koelewijn Fleur  
54 16:51 Lotte van Egmond Snorrie  
55 16:59 Elsa Docter Sproet  
56 17:07 Kirsten Lagerwerf Snorrie